• Укргазбанк Форекс

Тижневий огляд новин Forex / 12 - 16 листопада 2018 / Долар виходить на перше місце.

Американський долар минулого тижня вийшов на перше місце в інформаційному полі: вибори в США, рішення ФРС, розвиток Brexit та інше. Що далі? Інфляція та роздрібна торгівля в США виділяються на найближчий тиждень. Ось ключові моменти на 12-16 листопада 2018 року.


Демократи перемогли в нижній палаті Представників, республіканці зберегли більшість у Сенаті. Після виборів долар США частково втратив позиції, але рух залишався обмеженим. Водночас дані по індексам PMI та ISM перевершили очікування та тримаються вище 60 пунктів, вказуючи на зростання. В Інтернеті поширювалася інформація про черговий швидкий вихід Великобританії з ЄС, але відсутність реального прогресу в підсумку чинило тиск на фунт. Італійська криза, як і раніше, не дає євро відіграти позиції. Історичні максимуми видобутку нафти в США спричинили падіння цін на сировину.

  1. Звіт про зайнятість: Великобританія, вівторок в 11:30. У серпні дані зафіксували зростання заробітної плати до 2,7%, прогнозовані дані на вересень показують зростання цього показника до 3%. Рівень безробіття очікується без змін на рівні 4%. В той час змінилася кількість заявок по безробіттю, вона збільшилася на 18.5 тис, головне розчарування у вересні.

  2. ВВП: Японія, середа в 01:50. За попередній період Японія отримала зростання ВВП на 0.7% у другому кварталі 2018 року. Прогресивні темпи зростання пов’язані з низьким рівнем безробіття, але інфляція не задовольняє Банк Японії. Попередня цифра по ВВП за третий квартал, прогнозоване падіння на -0.2%.

  3. ВВП: Німеччина, середа 09:00. Як ми вже знаємо економіка єврозони уповільнилася у третьому кварталі до 0.2%. Однак ця публікація не включала Німеччину, найбільшу країну. Локомотив Європи збільшив ВВП на 0,5% у другому кварталі, а уповільнення, ймовірно, відбудеться у третьому кварталі з можливістю прямого скорочення на 0,3%. Значне відхилення цих даних, може вплинути на кінцеві результати ВВП по Європі в 12:00.

  4. Інфляція: Великобританія, середа в 11:30. Інфляція в останні місяці сповільнилась. Зростання заробітної плати та повільні темпи зростання цін призвели до зростання реальної заробітної плати. Індекс споживчих цін у вересні склав 2,4%., прогнозується невелике прискорення до 2,5%. Основний індекс споживчих цін становив 1,9%, прогноз без змін. Індекс роздрібних цін (RPI) становив 3,3%, на жовтень прогноз - 3,4%.

  5. Інфляція: США, середа в 15:30. За прогнозами, інфляція в основному повинна зрости на 0,3%, а основний індекс споживчих цін на 0,2%.

  6. Роздрібні продажі: США, четвер в 15:30. Споживання є критичним для економіки США. Покупці були “обережні” у вересні, основні роздрібні продажі скоротилися на 0,1%.

Бажаємо вдалого тижня!

Аргентинський песо (ісп. Peso argentino, код: ARS) — офіційна валюта Аргентини з 1992 року. До 2002 року називався «Конвертований песо»
Аргентинський песо (ісп. Peso argentino, код: ARS) — офіційна валюта Аргентини з 1992 року. До 2002 року називався «Конвертований песо»