• Укргазбанк Форекс

Тижневий огляд новин Forex / 13-17 травня 2019 / Настрої споживачів та продажі в центрі уваги

Вітаємо!


Криза в торгових переговорах між США та Китаєм безпосередньо впливала на настрої ринків минулого тижня. На цьому тижні будуть домінувати американські споживачі, з даними по роздрібним продажам та споживчими настроями.


США звинувачують Китай у відмові від виконання зобов'язань у торговельних переговорах і врешті-решт запроваджують нові тарифи. Раптове погіршення ринкового настрою у зв’язку з цим призвело до укріплення ієни. Хоча деякі валюти, такі як євро, залишалися стабільними по відношенню до долара США, новозеландський долар значно втратив позиції, головним чином через зниження облікової ставки. Фунт був під тиском виборів та міжпартійної боротьби. Змішані дані по інфляції з США, привели до незначного розпродажу долара під кінець тижня.


Що чекати цього тижня?


  1. Ринок праці: Великобританія, вівторок в 11:30. Незважаючи на високу невизначеність через Brexit, ринок праці Великобританії дійсно показує хороші статистичні дані. Рівень безробіття в лютому становив 3,9% і, за прогнозами, залишиться на цьому рівні і в березні. Заробітна плата в лютому зростала на 3,5% у річному обчисленні, а незначне сповільнення до 3,4% в прогнозі за березень.

  2. ВВП: Німеччина, середа в 09:00. Найбільша економіка Європи скоріш за все уникне рецесії. В останньому кварталі 2018 року економіка показала нульовий приріст. Але вже в першому квартал 2019 року, очікується зростання на 0,4%. Слід зазначити, що оголошення даних по ВВП Німеччини будуть впливати на кінцеві дані ВВП в цілому по ЄС, які будуть опубліковані пізніше в цей день в 12:00.

  3. Роздрібні продажі: США, середа в 15:30. Економіка США базується на споживанні, і нові показники за квітень дадуть розуміння щодо перспектив росту в 2-му кварталі. Загальний обсяг продажів в березні збільшився на 1,6%, а в квітні прогнозується більш помірне зростання на рівні 0,2%. Основні роздрібні продажі збільшилися в березні на 1,2%, очікування в квітні - більш повільне зростання 0,7%.

  4. Ринок праці: Австралія, четвер в 04:30. Ринок праці в Австралії продовжує зростати швидкими темпами, незважаючи на уповільнення в інших сферах. В березні рівень зайнятості зріс на 25,7 тис. працюючих, а прогноз за квітень – приріст на 15,2 тис. Очікується, що рівень безробіття залишиться незмінним на рівні 5%, що є досить непоганим показником.

  5. Настрої споживачів: США, п’ятниця в 17:00. Американський споживач знаходить в центру ваги економічних подій цього тижня. Споживачі сьогодні показують високий рівень довіри. Після останньої оцінки 97,2 п. в квітні, прогнозується збільшення цього показника до 97,8 п. вже цього місяця. Дані будуть впливати на настрої всього ринку.

Гарного тижня!


Угорський форинт (угор. Magyar forint; символ: Ft; код: HUF) — офіційна валюта Угорщини.
Угорський форинт (угор. Magyar forint; символ: Ft; код: HUF) — офіційна валюта Угорщини.