• Укргазбанк Форекс

Тижневий огляд новин Forex / 06-10 травня 2019 / Інфляція в США та ВВП Великобританії

Вітаємо!


Минулого тижня ринки розгойдували ФРС, Банк Англії та оголошення даних по ринку праці в США. Цього тижня у центрі уваги будуть дані по інфляції США, ВВП Великобританії та очікуються два перегляди облікової ставки Австралії та Нової Зеландії.


Що чекати цього тижня?


  1. Облікова ставка: Австралії, вівторок в 07:30. Резервний Банк Австралії не змінював облікову ставку з серпня 2016 року, але це може змінитися вже в найближчий час. РБА серйозно розглядає можливість знизити ставку з 1,5% до 1,25%. Але не всі експерти прогнозують зниження ставки, тому така невизначеність – це сигнал на значну реакцію під час оголошення даних.

  2. Облікова ставка: Нова Зеландія, середа в 04:00. Резервний Банк Нової Зеландії останній раз змінював облікову ставку в листопаді 2016 року. Але невтішні дані по інфляції та ринку праці в країні можуть викликати скорочення облікової ставки цього разу. Прес-конференція губернатора РБНЗ планується після оголошення ставки в 05:00.

  3. ВВП: Великобританії, п’ятниця в 11:30. Великобританія публікує звіт по ВВП кожного місяця, цього разу ми отримаємо дані за березень, та побачимо динаміку росту економіки за 1-й квартал 2019 року. Економіка зростала з низькими темпами на 0,2% у 4-му кварталі 2018 року та ознаки уповільнення спостерігалися вже у 1-му кварталі 2019 року. Тривала невизначеність через Brexit, можливо, буде і далі впливати на низький розвиток економіки Великобританії.

  4. Інфляція: США, п’ятниця в 15:30. Інфляція в США сповільнюється, але все ще знаходиться в межах цільового рівня в 2%. В березні основний показник CPI знизився до 2%. Наразі, якщо рівень інфляції знову знизиться до 1,9% то шансів на підвищення ставок від ФРС цього року значно поменшає.

  5. Ринок праці: Канада, п’ятниця в 15:30. Позитивні дані по ринку праці, на початку року, в Канаді завершилися в березні з негативним показником числа зайнятості в -7,2 тис. Рівень безробіття становить 5,8%. Наразі, в квітні, очікується невелике збільшення числа зайнятих до 1,0 тис. Останнім часом дані по ринку праці Канади суттєво впливають на валюту CAD, тому показники відмінні від прогнозу будуть створювати додаткову волатильність по канадському долару.


Гарного тижня!


Че́ська кро́на (чеськ. Koruna česká; «koruna» означає «корона», читається як [ˈkɒrʊnə] — «коруна») — офіційна валюта Чехії, введена в обіг в 1993 році замість чехословацької крони. Літерний код — CZK.
Че́ська кро́на (чеськ. Koruna česká; «koruna» означає «корона», читається як [ˈkɒrʊnə] — «коруна») — офіційна валюта Чехії, введена в обіг в 1993 році замість чехословацької крони. Літерний код — CZK.