• Укргазбанк Форекс

Тижневий огляд новин Forex / 03 - 07 грудня 2018 / Перемовини Трампа та Сі Цзіньпіна

Вітаємо!

Долар США завершив листопад із змінним успіхом. Що далі? Увага першого тижня грудня буде прикута до NonFarm Payrolls та рівню безробіття в США. Також відкритим залишається питання, як інвестори відреагують на саміт Трамп-Сі Цзіньпін. Ось основні моменти на наступний тиждень.


Саміт ЄС схвалив угоду Brexit, але зростає невизначеність, щодо уряду Великобританії та його спроможності схвалити цю угоду в парламенті. Знаки компромісу з боку Італії підтримали євро. Президент США Трамп та його китайський колега Сі Цзіньпін погодили перемир'я у “торговій війні” на 90 днів, що, ймовірно, буде позитивним фоном для відкриття торгів в Азії.


Що чекати цього тижня?

  1. Індекс ділової активності ISM у виробничому секторі: США, понеділок в 17:00. Індекс ділової активності ISM у виробничому секторі в жовтні знизився до 57,7 пункту. Тим не менш, поточна оцінка свідчить про стійке зростання. Прогноз очікується на рівні 57,8 пунктів.

  2. Облікова ставка: Австралія, вівторок в 05:30. Резервний банк Австралії залишав процентні ставки незмінним на рівні 1,50% протягом більше двох років, і це рішення навряд чи буде іншим. Коментарі про покращення ринку праці, міжнародна торгівля та дані про ВВП будуть представляти великий інтерес для трейдерів.

  3. Індекс ділової активності в секторі послуг: Великобританія, середа 11:30. Третій і останній показники PMI мають значний вплив на курс фунта. Оцінка склала 52,2 пункту в жовтні, це досить низький показник. Очікувана публікація за листопад також буде низькою, з огляду на високий рівень невизначеності навколо Brexit. Прогноз - 52,5 пунктів.

  4. Виступ Джерома Пауела: Великобританія, середа 13:15-15:00. Голова банку Англії Пауелл озвучить дані про економіку та монетарну політику. Центральний банк має намір збільшити ставки в грудні, але поки що наступні кроки незрозумілі. Можливо виступ надасть більше визначеності?

  5. Звіт ADP за рівнем зайнятості в приватному секторі: США, середа в 15:15. Обробка даних показала про збільшення робочих місць у приватному секторі в США в жовтні на 227 тис., це вище середніх показників. Прогноз в листопаді зменшення на рівні 189 тис.

  6. Облікова ставка: Канада, середа в 17:00. Банк Канади підняв ставки до 1,75% у жовтні. Оптимістична оцінка BOC не повністю корелюється з падінням цін на нафту. Стівен Полос і його колеги мають намір залишити ставки без змін. Підписання угоди USMCA, що заміняє угоду НАФТА, можливо позитивно вплине на перспективи канадського долара.

  7. Зміна числа зайнятих в несільськогосподарському секторі: США, п’ятниця в 15:30. Цей звіт про робочі місця в США дасть значний внесок для позитивного рішення ФРС, щодо підвищення облікової ставки в грудні цього року. Звіт за жовтень був досить оптимістичним, з приростом позицій на 250 тис., а ріст заробітної плати за рік досяг 3,1%. За місяць ріст середньої погодинної заробітної плати склав 0,2%. Рівень безробіття становив 3,7%. Звіт за листопад може свідчити про більш помірне збільшення кількості робочих місць. Очікується, що звіт за листопад продемонструє збільшення робочих місць на 200 тис., зростання місячної заробітної плати на 0,3% та рівень безробіття залишиться незмінним на рівні 3,7%.Бажаємо вдалого тижня!

Австралійській долар (англ. Australian dollar, код: AUD) — офіційна валюта Австралії та незалежних тихоокеанських держав Кірибаті, Науру і Тувалу.
Австралійській долар (англ. Australian dollar, код: AUD) — офіційна валюта Австралії та нез