- Укргазбанк Форекс
ПОДКАСТ: Тижневий огляд новин Forex / 10-14 серпня 2020 року
Тиск на долар США створює економічний дисбаланс між ключовими ринками, рекордно низька дохідність держоблігацій, зростання числа нових випадків захворювання Covid-19, політико-соціальна напруженість в Штатах та протистояння між Вашингтоном та Пекіном. Цей тиждень буде насиченим на публікацію важливої макроекономіки в ключових країнах. Також, буде переглянута облікова ставка РБНЗ.
Зниження рейтингу США. Зростаючий дефіцит бюджету США через фінансування стимулюючих заходів, змусив агентство Fitch Ratings переглянути свій прогноз по рейтингу Сполучених Штатів зі стабільного на негативний.
Золото оновлює історичні ціни. $ 2,075 – спотова ціна золота на торгах минулої п’ятниці. Зростання цін на золото, є нічим іншим, як хеджуванням за часів невизначеної економічної та політичної ситуації.
Майже 20 млн. випадків Covid-19 в світі та 730 тис. померлих. Країни з найбільшим числом хворих/померлих:
США – 5 млн./162 тис. Брализія – 3 млн./101 тис. Індія - 2,2 млн./44 тис.
Президент США Дональд Трамп у вихідні підписав указ, який частково повертає додаткові виплати по безробіттю для десятків мільйонів американців, які втратили роботу через пандемію. Згідно з указом, виплати, які складуть $ 400 в тиждень. Інші укази, передбачають відстрочення платежів по податкам, які отримують менше $ 100 тис. заробітної плати і рік.
Кількість робочих місць в економіці США в липні 2020 року збільшилось на 1,763 млн. Безробіття в опустилося з 11,1% до 10,2%.
Британський політик та керуючих процесом Brexit, Майкл Гоув, завепнив, що угода про зону вільної торгівлі між Великобританією та ЄС буде підписана вчасно.
В середині серпня (можливо вже в кінці цього тижня) очікується новий раунд торгових переговорів між США та Китаєм, враховуючи близькість президентських виборів, Дональд Трамп буде зацікавлений, щоб ці перемовини завершилися успішно.