• Укргазбанк Форекс

Тижневий огляд новин Forex / 18 - 22 лютого 2019 / Протоколи FOMC, які будуть заяви?

Вітаємо!


Минулого тижня долар показував стабільне укріплення по відношенню до інших валют, у відповідь на зростання 10-річних державних облігацій США та надії на успіх переговорів між США та Китаєм. Цього тижня протоколи FOMC та інші події будуть у центрі уваги інвесторів.


Що чекати цього тижня?

  1. Ринок праці: Великобританія, вівторок в 11:30. Незважаючи на невизначеність з Brexit, ринок праці в Великобританії зростає. Рівень безробіття в листопаді був на рівні 4%, а річний приріст заробітної плати прискорився до 3,4%. Очікуємо на повторення хороших даних за грудень.

  2. Протоколи FOMC: США, середа в 21:00. Федеральна резервна система вирішила залишити облікову ставку наприкінці січня без змін, а також зробила перші кроки до політики «стриманого оптимізму» за якою кількість підвищення ставок в рік буде переглянута в сторону зменшення. ФРС також натякнула на зміни в програмі кількісного пом’якшення. Протоколи з цієї зустрічі покажуть бачення голови ФРС Джерома Пауелла і його колег, щодо економічної ситуації в США та за кордоном. Коментарі щодо об’єму скорочення програми кількісного пом’якшення та ключового рівня інфляції будуть впливати на долар США.

  3. Ринок праці: Австралія, четвер в 02:30. Рівень зайнятості збільшившись на 21,6 тис. у грудні. Рівень безробіття знизився до 5%, що також сприяло розвитку економіки. Тепер ми отримаємо цифри за січень.

  4. Індекс ділової активності: ЄС, четвер в 10:15-12:00. Дані PMI можуть буди першим дзвоником спаду в економіці ЄС. У четвер ми отримаємо свіжі показники по Франції, Німеччині та в цілому по ЄС, що можуть вплинути на євро.

  5. Замовлення на товари довготривалого використання: США, четвер в 15:30. Оголошення цих даних було відкладено через закриття уряду. Передбачається, що показник основних замовлення товарів довготривалого використання має зрости на 0,2%.

  6. Ринок вторинного житла: США, четвер в 17:00. Ринок житла США демонструє ознаки сповільнення. У річному обчисленні обсяг продажів житла знизився до 4,99 мільйонів у грудні. Прогноз на січень незначне підвищення продажів до 5,03 мільйона.


Гарного тижня!


Індійська рупія (англ. Indian rupee, гінді रुपया, код INR) — офіційна валюта Індії. Емітентом валюти виступає Резервний банк Індії.
Індійська рупія (англ. Indian rupee, гінді रुपया, код INR) — офіційна валюта Індії. Емітентом валюти виступає Резервний банк Індії.