• Укргазбанк Форекс

Тижневий огляд новин Forex / 18 - 22 березня 2019 / Рішення ФРС

Вітаємо!


Раніше цього тижня британські депутати знову відхилили угоду Терези Мей, а потім підтримали виключення можливості Brexit без угоди. Вони також проголосували за продовження процессу виходу країни з ЄС. Дані з США додали невизначеності ринкам.

Рішення ФРС цього тижня буде в центрі уваги, але разом з тим, інші економічні дані також будуть цікаві інвесторам.


Що чекати цього тижня?


  1. Ринок праці: Великобританія, вівторок в 11:30. У Великобританії рівень безробіття на низькому рівні, а заробітна плата постійно зростає. Основні дані прогнозуються на стабільному рівні і очікуються без змін, рівень безробіття прогноз на рівні 4%, а середня заробітна плата 3,4%.

  2. Інфляція: Великобританія, середа в 11:30. Головний індекс споживчих цін (ІСЦ) продовжував уповільнюватись у січні до річних темпів 1,8%, дуже близьких до 2%- ключового рівня Банку Англії. Падіння цін на енергоносії позаду. Тепер ми отримаємо нові дані за лютий, і прогноз ІСЦ на рівні 1,8%, а індекс роздрібних цін прискориться до 2,5%.

  3. Облікова ставка: США, середа в 20:00, прес-конференція в 20:30. Зараз ринок деривативів закладає велику ймовірність того, що в цьому році ключова стаття ФРС не буде збільшена. Відповідно до протоколу январського засідання ФРС, регулятор має намір завершити програму «QE наоборот» вже в цьому році- однією мірою монетарного посилення стане менше. На цей раз змін в монетарной політиці не передбачається. В грудні ФРС прогнозував 2 етапи збільшення ключової ставки в цьому році. Не можна виключати перегляду прогнозу до 1 етапу. Уважно слідкуємо за риторикою посадовців на прес-конференції.

  4. ВВП: Нова-Зеландія, середа в 23:45. Економіка Нової Зеландії зросла лише на 0,3% у 3 кварталі 2018 року в порівнянні з 1% у 2 кварталі. Низький ВВП – причина глобального спаду в світовій економіці. Прогноз за 4 квартал трохи кращий +0,6%.

  5. Ринок праці: Австралія, четвер в 02:30. Економіка Австралії цього року не набрала обороти, а це означає, що хороших даних на ринку праці не слід очікувати. Рівень зайнятості прогнозується зі скорочення з 39,1 тис до 15 тис. працевлаштованих робітників. Рівень безробітння поки що залишається на низькому рівні 5%.

  6. Облікова ставка: Швейцарія, четвер в 10:30. Банк Швейцарії переглядає облікову ставку 1 раз на квартал. Після січня 2015 року, коли ЦБШ прийняв рішення про скасування прив’язки франка до евро, облікова ставка більше не змінювалася з рівня -0,75%. І цього разу, губернатор Томас Джордан та його колеги не планують вносити будь-яких змін у політику.

  7. Облікова ставка: Великобританія, четвер в 11:30. Як і всі інші, Банк Англії чекає ясності щодо Brexit. Економіка розвивається, тому губернатор Марк Карні висловив бажання підвищити ставки для зменшення кредитування та обмеження інфляції. Проте, невизначеність навколо Brexit означає, що дії Банка Англії будуть обмеженими. Жорсткий Brexit може завдати серйозного економічного збитку. Рішення щодо облікової ставки, буде залежати від прогресу в питанні Brexit.

  8. Інфліція та розрібні продажі: Канада, п’ятниця в 14:30. В Канаді будуть опубліковані звіти по об'єму розрібних продажів та інфляції. Базовий індекс своживчиї цін (ІСЦ) в лютому прогнозується з падінням на 0,3%, до 1,2% у річному обчисленні. Роздрібні продажі в грудні розчарували з показником -0,1%, в січні також не слід очікувати хороших показників. Економіка Канади, залежна від ситуації на світових ринках, це є головною причиною слабких даних.

  9. Продажі на вторинному ринку житла: США, п’ятниця в 14:30. У січні ринок вторинного житла показав 4,94 млн. укладених угод. В лютому очікується незначне збільшення продажів вторинного житла з показником в 5,1 млн. угод.


Гарного тижня!Малайзійський рингіт (малай. Ringgit, буквально: зазубрений; код валюти: MYR, символ: RM) — офіційна валюта Малайзії.