• Укргазбанк Форекс

Тижневий огляд новин Forex / 04 - 08 лютого 2019 / Долар продовжить зниження?

Вітаємо!


Голова ФРС Джером Пауелл на прес-конференції заявив, що ФРС змінила свою позицію щодо подальшого підвищення облікової ставки із-за темпів росту інфляції та негативної реакції фінансових ринків.


ФРС призупиняє підвищення ставок. Також головними темами минуло тижня були: сповільнення зростання економіки Китаю, закриття уряду США, а також Brexit. Парламент Великобританії доручив уряду переглянути спірні питання з Ірландією. ЄС відкидає нові переговори по Brexit.


Що чекати цього тижня?

  1. Облікова ставка: Австралія, вівторок в 05:30. Ніяких змін не очікується, але після останнього засідання ЦБ глобальна картина світової економіки погіршилася. Буде цікаво почути думки Філіпа Лоу та його колег про попит у Китаї, будівництво в житловому секторі та ринок праці. Будь-які натяки на зміну ставок можуть вплинути на ауссі.

  2. Індекс ділової активності ISM в сфері послуг: США, вівторок в 17:00. Цей показник у грудні був нижче очікувань та склав 57,6 п. Погіршення глобальної картини економіки та закриття уряду США можуть знизити індекс і цього разу. Очікується вихід даних на рівні 57 п.

  3. Облікова ставка та прес-конференція: Великобританія, четвер в 14:00, прес-конференція в 14:30. Голова Банку Англії Марк Карні проведе прес-конференцію після оголошення рішення по обліковій ставці. Зростаюча невизначеність навколо Brexit затьмарює все. Банк Англії скоріш за все підвищив би ставки з нинішнього рівня 0,75%, якби було вирішено питання Brexit. Реальна заробітна плата зростає, робочих місць достатньо, а інфляція вище 2%. Однак, якщо Великобританія залишиться без угоди з ЄС, темпи росту економіки можуть знизитися. В цей четвер жодних змін не очікується, і голосування в Комітеті з питань грошово-кредитної політики, ймовірно, буде одностайним: всі дев'ять членів правління проголосують за збереження ставки на теперішньому рівні. Втім найбільшу увагу слід приділити, прес-конференції. Карні може здивувати інвесторів про підготовку економіки Великобританії до виходу з ЄС без угоди.

  4. Ринок праці: Канада, п’ятниця в 15:30. Канада закінчила рік зі скромним показником зростання робочих місць: 9,3 тис. Рівень безробіття залишився на рівні на 5,6% замість очікуваного зростання. Тепер ми отримаємо нові дані, які за прогнозом будуть подібні до попередніх. Відхилення від прогнозу можуть вплинуть на канадський долар.

Гарного тижня!

Юань женьміньбі (кит. 元 人民币, пін. Yuán rénmínbì «народна грошова одиниця юань», в міжнародному контексті часто китайський юань або просто юань, кит. 元, формальний запис трад. 圓, спрощ. 圆, піньїнь yuán) — офіційна валюта Китайської Народної Республіки. Емісійний інститут — Народний банк Китаю.
Юань женьміньбі (кит. 元 人民币, пін. Yuán rénmínbì «народна грошова одиниця юань», в міжнародному контексті часто китайський юань або просто юань, кит. 元, формальний запис трад. 圓, спрощ. 圆, піньїнь yuán) — офіційна валюта Китайської Народної Республіки. Емісійний інститут — Народний банк Китаю.