top of page

OTP (одноразовий пароль)

OTP - Авторизація за допомогою одноразових паролів

Використання OTP (One Time Password, одноразовий пароль) - це додатковий рівень безпеки при роботі з торговельними рахунками. При кожному підключенні до рахунку користувачеві потрібно ввести унікальний одноразовий пароль.
⦁    Можливість використання OTP повинна бути включена на торговому сервері.
⦁    На торговому сервері може бути включено примусове використання OTP.

ЯК ПІДКЛЮЧИТИ ONE TIME PASSWORD?

Щоб почати використовувати одноразові паролі, необхідно пов'язати свій торговий рахунок з генератором паролів, в якості якого виступають мобільні термінали для iPhone і Android.
Зайдіть в розділ "Налаштування" мобільного терміналу і виберіть пункт OTP. При першому відкритті даного розділу для додаткової безпеки потрібно встановити пароль з чотирьох цифр. Пароль буде потрібно вводити кожен раз для доступу до генератора паролів.

OTP (одноразовий пароль)

У вікні, виберіть пункт "Прив'язати до рахунку".

otp_bind.png

Далі вкажіть ім'я сервера, на якому відкрито торговий рахунок, номер рахунку і головний пароль до нього. Опцію "Прив'язати" слід залишити включеною. Її необхідно вимикати, якщо ви збираєтеся відв'язати вказаний рахунок від генератора і більше не використовувати одноразові паролі.
Після натискання кнопки "Прив'язати", розташованої у верхній частині вікна, торговий рахунок буде пов'язаний з генератором, з'явиться відповідне повідомлення.

otp_use.png

Аналогічним чином ви можете прив'язати необмежену кількість торгових рахунків до генератора.
Одноразовий пароль показується у верхній частині розділу OTP. Під ним у вигляді синьої смужки відображається індикатор часу дії даного пароля. Як тільки час дії закінчиться, пароль стане недійсним і буде згенеровано новий.


Додаткові команди:
Змінити пароль - змінити пароль для доступу до генератора.
Синхронізувати час - синхронізувати час мобільного пристрою з еталонним сервером. Вимога до точність обумовлено тим, що одноразовий пароль прив'язаний до поточного інтервалу часу, і цей час має збігатися на стороні клієнтського терміналу і сервера.

ВИКОРИСТАННЯ OTP В ТЕРМІНАЛІ

Після прив'язки до генератора, при спробі підключення через десктопний термінал за допомогою торгового рахунку буде додатково запитуватися одноразовий пароль:

otp_login.png

ONE TIME PASSWORD ВІДЕО ГАЙД